VALUE reisoplader met platte Europese stekker / Britse stekker / Amerikaanse stekker, 2 poorten (Type-A QC3.0, Type-C PD), 25W
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Reisoplader met 2 USB-poorten, naar keuze met een platte Euro-stekker, Britse stekker of Amerikaanse stekker, en voorzien van 1x USB-C Power Delivery en 1x USB-A Quick Charge QC3.0 – levert maximaal 25 W voor het opladen of van stroom voorzien van twee apparaten tegelijk. Bijvoorbeeld voor smartphones, tablets, externe harde schijven en andere apparaten.
- Om op te laden of als stroomvoorziening voor apparaten via hun USB-aansluiting
- Geschikt voor bijvoorbeeld smartphones/tablets, externe SSD’s/HDD’s of andere apparaten
- Eenvoudig in gebruik, thuis of onderweg
- Ondersteunt Quick Charge QC3.0 / Type C (PD) Power Delivery
- Met eenvoudige schuifregelaars kan de stekker naar keuze worden omgeschakeld naar een platte Europese, Britse of Amerikaanse stekker
- Ingangsspanning: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz, de aangesloten spanning en frequentie worden automatisch herkend
- Uitgangsspanning Type C
5 V 3 A, 9 V 2,77 A, 12 V 2,08 A (max. 25 W)
- Uitgangsspanning type A (QC3.0): 5 V 3 A, 9 V 2,22 A, 12 V 1,67 A (max. 20 W)
- Uitgangsvermogen: max. 25 W in totaal over beide poorten bij gelijktijdig opladen
- Afmetingen: 70,0 x 42,0 x 25,4 mm
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Spanning converter |
| Product type | USB lader |
| Kleur | wit |
| Ingang | 100-240 VAC |
| Uitgang | QC3.0: 5V 3A, 9V 2.22A, 12V 1.67A (20W) ; PD: 5V 3A, 9V 2.77A, 12V 2.08A (25W) |
| Spanningssterkte | 25 W |
| Afmeting (HxBxD) | 25.4 x 42 x 70 mm |
| Ingang-Aansluiting | Euro / UK / US stekker |
| Uitgang-Aansluiting | 1x USB Type A Female, 1x Type C Female |
| Ondersteunde oplaadtechnologie |
|
| Technische bijzonderheden | Quick Charge |
| Aansluiting op het lichtnet | Eurostekker, Type-C |
| Hoogte | 25.4 mm |
| Breedte | 42 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Gewicht | 64 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Gewicht verpakking | 0.05 kg |