VALUE reisoplader met platte Europese stekker / Britse stekker / Amerikaanse stekker, 2 USB-C-poorten, 45 W
Meld u aan om onze prijzen te bekijken en bestellingen te kunnen plaatsen. Levering uitsluitend aan industriële, commerciële, ambachtelijke, openbare instellingen, autoriteiten en vergelijkbare organisaties. Geen verkoop aan particulieren!
InloggenBeschrijving
Reisoplader met 2 USB-poorten, naar keuze met een platte Euro-stekker, Britse of Amerikaanse stekker, en met 2 USB-C-aansluitingen – levert maximaal 45 W voor het opladen of van stroom voorzien van twee apparaten tegelijk. Bijvoorbeeld voor smartphones, tablets, externe harde schijven en andere apparaten.
- Om op te laden of als stroomvoorziening voor apparaten via hun USB-aansluiting
- Geschikt voor bijvoorbeeld smartphones/tablets, externe SSD’s/HDD’s of andere apparaten
- Eenvoudig in gebruik, zowel thuis als onderweg
- Ondersteunt Type C (PD) Power Delivery
- Met eenvoudige schuifregelaars kan de stroomaansluiting naar keuze worden omgeschakeld naar een platte Europese, Britse of Amerikaanse stekker
- Ingangsspanning: 100 - 240 V AC, 50 - 60 Hz, de aanwezige spanning en frequentie worden automatisch herkend
- Uitgangsspanning Type C (C1/C2)
5 V 3 A, 9 V 3 A, 12 V 3 A, 15 V 3 A, 20 V 2,25 A (max. 45 W)
- Uitgangsspanning type USB C1+C2: 25 W + 20 W
- Uitgangsvermogen: max. 45 W in totaal via beide poorten bij gelijktijdig opladen
- Afmetingen: 79,7 x 46 x 27 mm
Specificaties
| Producent | VALUE |
|---|---|
| Product groep | Spanning converter |
| Product type | USB lader |
| Kleur | wit |
| Ingang | 100-240 VAC |
| Uitgang | 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 2.25A (45W Max) |
| Spanningssterkte | 45W |
| Afmeting (HxBxD) | 79.7 x 46 x 27mm |
| Ingang-Aansluiting | Euro / UK / US stekker |
| Uitgang-Aansluiting | 2x USB Type C Female |
| Ondersteunde oplaadtechnologie |
|
| Technische bijzonderheden | Quick Charge |
| Aansluiting op het lichtnet | Eurostekker, Type-C |
| Hoogte | 27 mm |
| Breedte | 46 mm |
| Diepte | 79.7 mm |
| Gewicht | 90 g |
| Hoogte verpakking | 20 mm |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 0.12 kg |