3rd Party GBic für Cisco GLC-SX-MMD= - SECOMP Nederland GmbH
3rd Party GBic für Cisco GLC-SX-MMD= 3rd Party GBic für Cisco GLC-SX-MMD=

3rd Party GBic für Cisco GLC-SX-MMD=

Art.nr. 21147091
Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant GLC-SX-MMD-C
EAN 4260380720011
Gewicht van het pakket 0,019 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

1000BASE-SX SFP Transceiver Module, MMF, 850nm, DOM, Cisco compatible

Producent DIVERS
Produkt groep Netzwerk Transceiver/Konverter
Produkt type SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul