3rd Party GBic für D-Link DEM-310GT - SECOMP Nederland GmbH
3rd Party GBic für D-Link DEM-310GT 3rd Party GBic für D-Link DEM-310GT

3rd Party GBic für D-Link DEM-310GT

Art.nr. 21147085
Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant DEM-310GT-C
EAN 4260380720905
Gewicht van het pakket 0,021 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

1000Base-LX SFP Transceiver Module, SMF, 1310nm, D-Link compatible

Producent DIVERS
Produkt groep Netzwerk Transceiver/Konverter
Produkt type SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul