3rd Party GBic für HP J4859C - SECOMP Nederland GmbH
3rd Party GBic für HP J4859C 3rd Party GBic für HP J4859C

3rd Party GBic für HP J4859C

Art.nr. 21147087
Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant J4859C-C
EAN 4260380720110
Gewicht van het pakket 0,021 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

1000BASE-LX SFP Transceiver Module, 1310nm, SM, HP compatible

Producent DIVERS
Produkt groep Netzwerk Transceiver/Konverter
Produkt type SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul