3rd Party GBic für Netgear AGM731F - SECOMP Nederland GmbH
3rd Party GBic für Netgear AGM731F 3rd Party GBic für Netgear AGM731F

3rd Party GBic für Netgear AGM731F

Art.nr. 21147083
Fabrikant DIVERS
Art.nr. fabrikant AGM731F-C
EAN 4260380720806
Gewicht van het pakket 0,019 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

1000BASE-SX SFP Transceiver Module, 850nm, Multimode, Netgear compatible

Producent DIVERS
Produkt groep Netzwerk Transceiver/Konverter
Produkt type SFP (Mini-GBIC)-Transceiver-Modul