AT-MC102XL, RJ-45 naar 100Base-FX/SC - SECOMP Nederland GmbH
AT-MC102XL, RJ-45 naar 100Base-FX/SC AT-MC102XL, RJ-45 naar 100Base-FX/SC

AT-MC102XL, RJ-45 naar 100Base-FX/SC

Art.nr. 21130102
Merk / Fabrikant Allied Telesis
Art.nr. fabrikant AT-MC102XL
EAN 767035123424
Gewicht van het pakket 0,685 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Zet een RJ-45 Poort in een Fibre poort met SC-connector om
  • Ondersteuning voor slechts een overdrachtsnelheid
  • Voeding is in levering inbegrepen
  • Tot 12 converters kunnen in de AT-MCR12 19"-Chassis 21.13.0080 worden ingebouwd

Producent Allied Telesis
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
RJ-45 Port (Mbit/s) 100
Fiber Port (Mbit/s) 100
Aantal Poorten RJ-45 1
Aantal Poorten Glas SC 1
Geconverteerd van/naar RJ-45/SC
Leiding Multimode
Ethernet Glas Standaard 100Base-FX
Max. bereik fase 50 µm 2000 m
Max. bereik fase 62,5 µm 2000 m
Regelbaar nee
Hoogte verpakking 90 mm
Breedte verpakking 160 mm
Diepte verpakking 290 mm
Gewicht verpakking 0.685 kg
  • ROLINE FTP Cat.5e (Class D) patchkabel, grijs, 0,5 m

    Art.nr. 21150100