D-Link DMC 515SC - media-omzetter - SECOMP Nederland GmbH
D-Link DMC 515SC - media-omzetter D-Link DMC 515SC - media-omzetter

D-Link DMC 515SC - media-omzetter

Art.nr. 21138512
Fabrikant D-LINK
Art.nr. fabrikant DMC-515SC/E
EAN 0790069241864
Gewicht van het pakket 0,668 kg

D-Link DMC 515SC - Media-omzetter - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / SC enkele modus - extern - maximaal 15 km

D-Link DMC-515SC converts 10/100Mbps 10BASE-T/100BASETX Fast Ethernet twisted-pair signals to 100BASE-FX Fast Ethernet single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 15 km.

Producent D-LINK
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Medienkonverter
Algemeen
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern
Breedte 8.8 cm
Diepte 12 cm
Hoogte 2.5 cm
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX
Protocol voor gegevenskoppeling Ethernet, Fast Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid 100 Mbps
Max. overdrachtsafstand 15 km
Statuslampjes Poortstatus, koppelingsactiviteit, contactstatus, transmissiesnelheid van poort, duplex-modus van poort
Voorzieningen Full-duplexcapaciteit, automatische detectie per apparaat, automatische onderhandeling, opslaan en verder
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x netwerk - Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 female ¦ 1 x netwerk - Ethernet 100Base-FX - SC enkele modus female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC Klasse B-gecertifieerd, CE, C-Tick, VCCI Class B ITE
Stroom
Voeding Netspanningsadapter - extern
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%

Het product assortiment van D-LINK biedt niet alleen technische oplossingen, maar levert ook steeds weer nieuwe praktische innovaties. Daarbij worden producten en oplossingen in één aangeboden: Wireless, Switching en Video Surveillance. Van eenvoudige WLAN routers tot zeer complexe netwerk Switches en accessoires.

D-LINK producten zijn geschikt voor privé doeleinden maar ook voor de professionele gebruikers in de industrie en instellingen.

accessoires

  • KERPEN D1-20 SF/U konf.Cat.5e, grijs, grijs, 0,5 m, 0,5 m

    Art.nr. 21089000

  • DRAKA F/UTP Patchkabel Cat. 5e H, 0,5 m, grijs, grijs, 0,5 m

    Art.nr. 21051000

  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 1,0 m

    Art.nr. 21061101