D-Link DMC 700SC - media-omzetter - SECOMP Nederland GmbH
D-Link DMC 700SC - media-omzetter D-Link DMC 700SC - media-omzetter

D-Link DMC 700SC - media-omzetter

Art.nr. 21138513
Fabrikant D-LINK
Art.nr. fabrikant DMC-700SC/E
EAN 0790069242021
Gewicht van het pakket 0,669 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

D-Link DMC 700SC - Media-omzetter - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / SC multimodus - extern - maximaal 550 m

DMC-700SC mediaconverter zet 1000BASE-T Gigabit twisted pair signalen om in 1000BASE-SX Gigabit multi-mode glasvezelsignalen. De maximale afstand voor glasvezelkabel is 550 m.

Producent D-LINK
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
Algemeen
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern
Breedte 8.8 cm
Diepte 12 cm
Hoogte 2.5 cm
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 1000Base-SX, 1000Base-T
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid 1000 Mbps
Max. overdrachtsafstand 550 m
Statuslampjes Koppelingsactiviteit, voeding
Voorzieningen Automatische detectie per apparaat, automatische onderhandeling
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x netwerk - Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ¦ 1 x netwerk - Ethernet 1000Base-SX - SC multimodus female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC Klasse B-gecertifieerd, CE, C-Tick, VCCI Class B ITE
Stroom
Voeding Netspanningsadapter - extern
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%

Het product assortiment van D-LINK biedt niet alleen technische oplossingen, maar levert ook steeds weer nieuwe praktische innovaties. Daarbij worden producten en oplossingen in één aangeboden: Wireless, Switching en Video Surveillance. Van eenvoudige WLAN routers tot zeer complexe netwerk Switches en accessoires.

D-LINK producten zijn geschikt voor privé doeleinden maar ook voor de professionele gebruikers in de industrie en instellingen.

accessoires

  • KERPEN E5-70 S/F H, klaar voor gebruik, Cat.6, HiRose, grijs, 0,5 m

    Art.nr. 21089200

  • Fibre kabel dulplex. 50/125 µm ST/SC, oranje, 1,0 m

    Art.nr. 21060101

Toon alles (2)