D-Link DMC 810SC - media-omzetter - SECOMP Nederland GmbH
D-Link DMC 810SC - media-omzetter D-Link DMC 810SC - media-omzetter

D-Link DMC 810SC - media-omzetter

Art.nr. 21138514
Fabrikant D-LINK
Art.nr. fabrikant DMC-810SC/E
EAN 0790069241727
Gewicht van het pakket 0,675 kg

D-Link DMC 810SC - Media-omzetter - 1000Base-LX, 1000Base-T - RJ-45 / SC enkele modus - extern - maximaal 10 km

This converter converts 1000BASE-T Gigabit twisted-pair signals to 1000BASE-LX Gigabit single-mode fiber signals. Maximum fiber cable distance is 10km.

Producent D-LINK
Produkt groep Netwerk-Converter
Produkt type Mediaconverter
Algemeen
Type apparaat Media-omzetter
Type bijvoegsel Extern
Breedte 8.8 cm
Diepte 12 cm
Hoogte 2.5 cm
Netwerk
Connectiviteitstechnologie Met bekabeling
Bekabelingstype 1000Base-LX, 1000Base-T
Protocol voor gegevenskoppeling Gigabit Ethernet
Gegevensoverdrachtsnelheid 1000 Mbps
Max. overdrachtsafstand 10 km
Statuslampjes Koppelingsactiviteit, voeding
Voorzieningen Automatische detectie per apparaat, automatische onderhandeling
Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces 1 x netwerk - Ethernet 1000Base-T - RJ-45 female ¦ 1 x netwerk - Ethernet 1000Base-LX - SC enkele modus female x 2
Diversen
Conformiteitsnormen FCC Klasse B-gecertifieerd, CE, C-Tick, VCCI Class B ITE
Stroom
Voeding Netspanningsadapter - extern
Omgevingsparameters
Min. gebruikstemperatuur 0 °C
Max. gebruikstemperatuur 40 °C
Luchtvochtigheidsgraad bij gebruik 10 - 90%
  • KERPEN E5-70 S/F H, klaar voor gebruik, Cat.6, HiRose, grijs, 0,5 m

    Art.nr. 21089200

  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 1,0 m

    Art.nr. 21061101

Toon alles (2)

Het product assortiment van D-LINK biedt niet alleen technische oplossingen, maar levert ook steeds weer nieuwe praktische innovaties. Daarbij worden producten en oplossingen in één aangeboden: Wireless, Switching en Video Surveillance. Van eenvoudige WLAN routers tot zeer complexe netwerk Switches en accessoires.

D-LINK producten zijn geschikt voor privé doeleinden maar ook voor de professionele gebruikers in de industrie en instellingen.