Fibre kabel dupl. 50/125 µm LC/LC, oranje, 10,0 m - SECOMP Nederland GmbH
Fibre kabel dupl. 50/125 µm LC/LC, oranje, 10,0 m Fibre kabel dupl. 50/125 µm LC/LC, oranje, 10,0 m

Fibre kabel dupl. 50/125 µm LC/LC, oranje, 10,0 m

Art.nr. 21060610
Fabrikant SECOMP
Art.nr. fabrikant O0310.10
Gewicht van het pakket 0,085 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre patchkabel met hoogwaardige LC fibre connector (Ferrule ceramiek)
  • Aderopbouw: Kompakte ader (Faser in secundäire coating beweeglijk)
  • Kabelopbouw: Kevlar trekontlasting
  • Buitenmantel: Ø 1,8 x 3.6 mm
  • Opmerking: Kabel is alleen in de lengtes 1m, 2 m, 3m, 5m en 10m beschikbaar
  • xx = Kabellengte in meter
  • Geen andere lengtes behalve op aanvraag/productie
  • Voorbeeld: Kabel Lengte 3,0m is dan Best.-Nr. 21.06.0603

Producent SECOMP
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM2 Fiber patchkabel
Kleur oranje
Lengte 10 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Faser in secundäire coating beweeglijk
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM2
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kleur (Kabel) oranje
Kevlar Trekontlasting ja
Crossed ja
Buiten Ø Kabel 1,8 x 3,6 mm
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

alternatieve artikelen

  • Fibre kabel duplex 50/125 µm LC/LC, oranje, 5,0 m
    Art.nr. 21060605
  • Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/LC, oranje, 3,0 m
    Art.nr. 21060603
  • Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/LC, oranje, 1,0 m
    Art.nr. 21060601
  • Quality LWL-Kabel 50/125µm OM2, LC/LC, orange, 20,0 m
    Art.nr. 21060620
  • Quality LWL-Kabel 50/125µm OM2, LC/LC, orange, 15,0 m
    Art.nr. 21060615
  • Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/LC, oranje, 2,0 m
    Art.nr. 21060602
Toon alles (6)