Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 3,0 m - SECOMP Nederland GmbH
Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 3,0 m Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 3,0 m

Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 3,0 m

Art.nr. 21060803
Fabrikant SECOMP
Art.nr. fabrikant O0320.3
Gewicht van het pakket 0,041 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre patchkabel met hoogwaardige LC en SC fibre connector (Ferrule ceramiek)
  • Aderopbouw: Kompakte ader (Faser in secundäire coating beweeglijk)
  • Kabelopbouw: Kevlar trekontlasting
  • Buitenmantel: Ø 1,8 x 3.6 mm
  • Opmerking: Kabel is alleen in de lengtes 1m, 2 m, 3m, 5m en 10m beschikbaar
  • xx = Kabellengte in meter
  • Geen andere lengtes behalve op aanvraag/productie
  • Voorbeeld: Kabel Lengte 3,0m is dan Best.-Nr. 21.06.0803

Producent SECOMP
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM2 Fiber patchkabel
Kleur oranje
Lengte 3 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Faser in secundäir coating beweeglijk
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM2
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 SC
Kleur (Kabel) oranje
Kevlar Trekontlasting ja
Crossed nee
Buiten Ø Kabel 1,8 x 3,0mm
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

alternatieve artikelen

  • Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 5,0 m
    Art.nr. 21060805
  • Fibre kabel duplex 50/125 µm LC/SC, oranje, 1,0 m
    Art.nr. 21060801
  • Fibre kabel duplex. 50/125 µm LC/SC, oranje, 2,0 m
    Art.nr. 21060802
  • Fibre kabel dupl. 50/125 µm LC/SC, oranje, 10,0 m
    Art.nr. 21060810
Toon alles (4)