Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 5,0 m - SECOMP Nederland GmbH
Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 5,0 m Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 5,0 m

Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 5,0 m

Art.nr. 21158785
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8785
EAN 7611990127115
Gewicht van het pakket 0,18 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE LSOH vezel optische kabel met single mode vezels in OS2-kwaliteit.

  • Kabelmantel van halogeenvrij, rookarm en vlamvertragend materiaal
  • Gebouwd met hoogwaardige connectoren met keramische kap
  • Kernstructuur: Duplex kabel I-VH
  • Hoge treksterkte door Kevlar met aramidevezels

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Faser in secundäire coating
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kleur (Kabel) geel
Kevlar Trekontlasting ja
Crossed ja
Buiten Ø Kabel 1,8 x 3,6mm
Kabel LSOH ja
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 2,0 m
    Art.nr. 21158782
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 15,0 m
    Art.nr. 21158786
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 20,0 m
    Art.nr. 21158787
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 10,0 m
    Art.nr. 21158789
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/LC, geel, 3,0 m
    Art.nr. 21158783
Toon alles (5)