Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 3,0 m - SECOMP Nederland GmbH
Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 3,0 m Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 3,0 m

Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 3,0 m

Art.nr. 21061103
Fabrikant OEM
Art.nr. fabrikant 21.06.1103
Gewicht van het pakket 0,042 kg

15711
52314
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre patchkabel met hoogwaardige LC en SC fibre connector (Ferrule ceramiek)
  • Aderopbouw: Kompakte ader (Faser in secundäire coating bewegelijk)
  • Kabelopbouw: Kevlar trekontlasting
  • Buitenmantel: Ø 1,8 x 3.6 mm
  • Opmerking: Kabel is alleen in de lengtes 1m, 2m, 3m, 5m en 10m beschikbaar
  • Geen andere lengtes behalve op aanvraag/productie

5 OEM
7 Fiber Optic Kabel
6 OS2 Fiber SingleMode
29 geel
15711 3 m
3766 2
3718 Faser in Secundäire coating beweeglijk
4154 Duplexkabel
3829 nee
4034 9/125µm OS2
52314 LC / SC
4534 LC
4533 Ceramiek
4537 SC
4536 Ceramiek
4024 geel
4167 ja
4088 ja
3831 1,8 x 3,6 mm
4147 ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

alternatieve artikelen

  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 5,0 m
    Art.nr. 21061105
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 10,0 m
    Art.nr. 21061110
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 1,0 m
    Art.nr. 21061101
  • Fibre Optic kabel duplex, SingleMode E9/125µm LC/SC, geel, 2,0 m
    Art.nr. 21061102
Toon alles (4)