LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 10,0 m - SECOMP Nederland GmbH
LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 10,0 m LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 10,0 m

LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 10,0 m

Art.nr. 21083160
Fabrikant LEONI-KERPEN
Art.nr. fabrikant 21.08.3160
Gewicht van het pakket 0,155 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Hochwertige LWL-Kabel, sorgfältig konfektioniert unter Verwendung von Material von Marken-Herstellern

  • Duplex-Kabel mit dem Fasertyp 9/125µm OS2 • Kabelmaterial von LEONI: Mantel halogenfrei und flammhemmend, gelb, Vollader mit Aramid-Zugentlastung • LC-Stecker von Suhner: SFF-Stecker mit hoher mechanischer Belastbarkeit, push-pull latched mit Verdrehsicherung, APC-Schliff, Keramik-Ferrule, blau • Hinweis: Kabel ist in 1m, 2m, 3m, 5m, 10m, 15m und 20m verfügbar, Sonderlängen auf Anfrage möglich

Producent LEONI-KERPEN
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type LWL-Patchkabel Singlemode
Kleur geel
Lengte 10 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nein
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kevlar Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja

Als professionele ontwikkelaar en fabrikant van kabels en kabelsystemen bedient LEONI Kerpen GmbH vandaag de dag de Highend vraag in de informatietechnologie sector en in de industriële markt.

LAN-Office, LAN-Industrie, LAN-Home, Stads netwerken en access via Ethernet en Internet Protocollen (IP), groeien gelijktijdig en veranderen het communicatielandschap. Hiervoor biedt LEONI Kerpen GmbH investering zekere passieve IT oplossingen in koper en glasvezel technologie.

alternatieve artikelen

  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 5,0 m
    Art.nr. 21083155
  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 20,0 m
    Art.nr. 21083170
  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 3,0 m
    Art.nr. 21083153
  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 1,0 m
    Art.nr. 21083151
  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 15,0 m
    Art.nr. 21083165
  • LEONI LWL-Kabel duplex 9/125µm, Suhner LC/LC, 2,0 m
    Art.nr. 21083152
Toon alles (6)