ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter

ROLINE 10/100/1000Base-T to Dual-speed Fiber Media Converter

Art.nr. 21131174
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.13.1174
EAN 7611990176472
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Ethernet-Fiber-Konverter, der Verbindungen von kupferbasierten Ethernet-Geräten über eine Glasfaserverbindung ermöglicht.

  • Tri-Speed 10/100/1000Mbit/s Kupfer zu Dual-Speed 1G/100Mbps Glasfaser-Konvertierung • Unterstützt Full Wire Speed Konvertierung für Gigabit Kupfer zu Gigabit Glasfaser • Entspricht den Standards IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab, 802.3z und 802.3z. • Auto-negotiation • Auto-MDI/MDI-X Erkennung • Unterstützt Jumbo-Frame-Länge von 9.2K Bytes • Unterstützt 802.3x Flusskontrolle • LED-Anzeige Einheit: Power Status, pro Port: Fiber Speed/Link/Activity, Copper Speed/Link/Activity • Metallgehäuse

Producent ROLINE
Produkt groep Netzwerk-Switches
Produkt type Gigabit Ethernet Switch
Inhoud Konverter, Netzteil, Handbuch
Netwerk standaard Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10/100/1000
Aantal Poorten 1
Gigabit Ethernet Poort RJ-45 1
Stackable nein
Afmeting (HxBxD) 23 x 75 x 60 mm
Voeding (extern/intern) extern
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

accessoires

  • ROLINE SFP 100Base-FX, Multimode, 2km

    Art.nr. 21143499

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

    Art.nr. 21143502

  • ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

    Art.nr. 21143500

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

    Art.nr. 21143501

Toon alles (4)