ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 3,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 3,0 m ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 3,0 m

ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 3,0 m

Art.nr. 21158773
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8773
EAN 7611990196432
Gewicht van het pakket 0,042 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE F.O. Patchkabel in OM4-kwaliteit voor een hoogwaardige glas verkabeling

De OM4 vezel is een 50 micron laser geoptimaliseerde vezel met uitgebreide bandbreedte.
Het wordt gebruikt om het systeem te verbeteren voor de bestaande 1 en 10 Gb/s-toepassingen en in de toekomst 40 en 100 Gb/s.

De OM4 vezel ondersteunt Ethernet, Fibre Channel, en OIF toepassingen voor groter bereik van meer dan 550 bij 10 Gb/s en voor extreem lange gebouw backbones en campus backbones van gemiddelde lengte. Met een effectieve modale bandbreedte (EMB, ook wel laser bandbreedte) van de 4700 MHz-km (meer dan tweemaal de IEEE eisen voor 10 Gb/s op 300 meter ondersteuning), is de OM4 vezel ook bijzonder goed geschikt voor kortere afstanden in geschikt voor datacenters en high performance computing toepassingen.

In gebruik bij lage datasnelheden, zoals 100 Mb/s of 1Gb/s is op een lijn met de OM4 OM2 of OM3 vezels. Hun ware kracht van de OM4 vezel met datasnelheden van 10 Gb/s en 40 Gb/s met een bereik van 550m en op 300m



De kabel is met hoogwaardige connectoren gefabriceerd en garanderen een goede waarde bij demping en reflectie

  • Kabel is een Duplex kabel met een faser type van 50/125μm
  • Kleur: Violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 3 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 ST
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 5,0 m
    Art.nr. 21158775
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 2,0 m
    Art.nr. 21158772
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 1,0 m
    Art.nr. 21158771
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 0,5 m
    Art.nr. 21158770
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/ST, OM4, violet, 10,0 m
    Art.nr. 21158778
Toon alles (5)