ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 3,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 3,0 m ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 3,0 m

ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 3,0 m

Art.nr. 21158823
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8823
EAN 7611990119998
Gewicht van het pakket 0,05 kg

Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Fiberoptic LC/LC patchkabel, F.O., 50um, Fiberoptic, LC, LC, patchc., 50um, ROLINE, Fiber, Fibre, Glasvezel, glaskabel, Fibre kabel, fibre kabel, patchkabel, F.O patchkabel, low loss, low-loss, om3, fiber networkcable

  • Met zekerheid naar de toekomst! De OM3-Faser kwaliteit en connector met een bijzonder lage demping verzekeren een uitstekende overdrachtskwaliteit ook bij zeer hoge bandbreedte.
  • Materiaal en fabricage van ROLINE-kwaliteit
  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren behalen bijzonder goede waarde bij demping en reflectie. Ter vergelijking een standaard demping van normale LC connectoren is : 0,5 dB- en de demping van Low-Loss-LC-connectoren is : 0,15 dB
  • Deze kabel is een Duplex-Kabel met Fasertype 50/125µm
  • Kleur: turkoois

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM3 Fiber patchkabel
Kleur turkoois
Lengte 3 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM3
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 LC
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 15,0 m
    Art.nr. 21158829
  • ROLINE F.O Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, Low-Loss-Connector, turkoois, 0,5 m
    Art.nr. 21158820
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 2,0 m
    Art.nr. 21158822
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 20,0 m
    Art.nr. 21158830
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 5,0 m
    Art.nr. 21158825
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 10,0 m
    Art.nr. 21158828
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM3, LC/LC, low-Loss connector, turkoois, 1,0 m
    Art.nr. 21158821
Toon alles (7)