ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 10,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 10,0 m ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 10,0 m

ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 10,0 m

Art.nr. 21158858
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8858
EAN 7611990120116
Gewicht van het pakket 0,1 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE F.O. Patchkabel in OM4-kwaliteit voor een hoogwaardige glasvezel verkabeling.

  • Met zekerheid naar de toekomst! De OM4-Faser kwaliteit en connector met een bijzonder lage demping verzekeren een uitstekende overdrachtskwaliteit ook bij zeer hoge bandbreedte.
  • Materiaal en fabricage van ROLINE-kwaliteit
  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren behalen bijzonder goede waarde bij demping en reflectie. Ter vergelijking een standaard demping van normale LC connectoren is : 0,5 dB- en de demping van Low-Loss-LC-connectoren is : 0,15 dB
  • De OM4 Faser ondersteunt Ethernet, Fibre Channel en OIF-toepassingen, tbv een groter bereik van 550m bij 10 Gb/s en bij extreem lange gebouw-Backbones of Campus-Backbones van middellange lengte.
  • Gemiddelde Bandbreedte : 4700 MHz-km
  • Deze kabel is een Duplex-Kabel met Fasertype 50/125µm
  • Kleur: Violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 10 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule low loss
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule low loss
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)
PDF data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 5,0 m
    Art.nr. 21158855
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connectoren, violet, 20,0 m
    Art.nr. 21158860
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 3,0 m
    Art.nr. 21158853
  • ROLINE F.O kabel 50/125µm OM4, LC/LC, Low-Loss connectoren, violet, 15,0 m
    Art.nr. 21158859
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 1,0 m
    Art.nr. 21158851
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 0,5 m
    Art.nr. 21158850
  • ROLINE F.O. Kabel 50/125µm OM4, LC/LC, low-Loss connector, violet, 2,0 m
    Art.nr. 21158852
Toon alles (7)