ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB

ROLINE Fibre adapter LC Duplex, PB

Art.nr. 21170145
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.17.0145
EAN 7611990147373
Gewicht van het pakket 0,005 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre adapter en koppelstuk van ROLINE kwaliteit voor een prijsbewuste fibre verkabeling
  • 2 x LC / 2 x LC- Female
  • Tbv de Montage in een fibre panel of ter verlenging van fibre kabel
  • Hoogwaardig plastic behuizing
  • Geleidehouder bestaat uit Phosphor-Brons (PB)
  • Niet voor Single-Mode fibre kabel geschikt

Producent ROLINE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.