ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z

ROLINE Fibre-Adapter ST naar SC Duplex, Z

Art.nr. 21170121
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.17.0121
EAN 7611990147342
Gewicht van het pakket 0,008 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre-Adapter en kopppeling in ROLINE kwaliteit voor een prijsbewuste fibre verkabeling
  • 2x ST / 2x SC-Female
  • Tbv de Montage van Fibre voorzetplaat of als verlenging van Fibre-Kabel
  • Behuizing uit hoogwaardig plastic
  • Geleide huls van de Ferrule uit Fosfor-Brons (PB)
  • Ook voor Single-Mode fibre-Kabel geschikt

Producent ROLINE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.