ROLINE Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad, Z - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad, Z ROLINE Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad, Z

ROLINE Fibre-Adapter ST Single-Mode schroefdraad, Z

Art.nr. 21170011
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.17.0011
EAN 7611990147229
Gewicht van het pakket 0,009 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre-Adapter en koppeling in ROLINE kwaliteit voor een prijsbewuste fibre verkabeling
  • ST/ST- Female met schroefdraad
  • Tbv Montage in Fibre-Frontplaat of als verlenging van fibre kabel
  • Metaal behuizing
  • Geleidehuls van Ferrule uit Zirkonium (Z)
  • Ook tbv Single-Mode Fibre-Kabel geschikt

Producent ROLINE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.