ROLINE fibre kabel 62,5/125µm SC/SC, OM1, oranje, 5,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE fibre kabel 62,5/125µm SC/SC, OM1, oranje, 5,0 m ROLINE fibre kabel 62,5/125µm SC/SC, OM1, oranje, 5,0 m

ROLINE fibre kabel 62,5/125µm SC/SC, OM1, oranje, 5,0 m

Art.nr. 21159305
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9305
EAN 7611990130795
Gewicht van het pakket 0,1 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre patchkabel van ROLINE kwaliteit voor een prijsbewuste fibre verkabeling.
  • Kabel, met hoogwaardige connectoren garanderen een goede waarde bij de demping en reflectie.
  • Alle Kabels worden als Duplex-Kabel met Faser types 50/125µm (grijze mantel) of 62,5/125µm (oranje mantel) geleverd

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM1 Fiber patchkabel
Kleur oranje
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 62,5/125µm OM1
Aansluitingen SC / SC
Type connector kant 1 SC
Type connector kant 2 SC
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.