ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m

ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 2,0 m

Art.nr. 21158842
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.8842
EAN 7611990119103
Gewicht van het pakket 0,035 kg

15711
52314
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE LSOH vezel optische kabel met single mode vezels in OS2-kwaliteit.

  • Aansluiten glasvezelaansluiting op schakelaar/router
  • Geschikt voor snel internet
  • Glasvezel optische kabel patch kabel simplex met single mode vezels in OS2-kwaliteit

Halogeenvrij, vlamvertragend, rookarm.

5 ROLINE
7 Fiber Optic Kabel
6 OS2 Fiber SingleMode
29 geel
15711 2 m
3766 1
3718 Faser in secundäire coating
4154 Simplexkabel
3829 nee
4034 9/125µm OS2
52314 LC UPC / LC UPC
4534 LC UPC
4537 LC UPC
4024 wit
3831 1,2mm
4147 ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 5,0 m
    Art.nr. 21158845
  • ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 0,5 m
    Art.nr. 21158840
  • ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 1,0 m
    Art.nr. 21158841
  • ROLINE fibre kabel 9/125um, OS2, LC/LC, UPC, LSOH, simplex, geel, 3,0 m
    Art.nr. 21158843
Toon alles (4)