ROLINE FO Jumper Cable Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC, LSOH, geel, 1,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE FO Jumper Cable Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC, LSOH, geel, 1,0 m ROLINE FO Jumper Cable Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC, LSOH, geel, 1,0 m

ROLINE FO Jumper Cable Duplex, 9/125µm, OS2, LSH/LC, APC, LSOH, geel, 1,0 m

Art.nr. 21159481
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9481
EAN 7611990151875
Gewicht van het pakket 0,058 kg

Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Hoogwaardige glasvezelkabel met aan de ene kant de hoogbeveiligde, geborgde LSH-aansluiting en aan de andere kant de LC-stekker - beide aansluitingen zijn APC-gepolijst.

  • Duplexkabel met vezeltype 9 / 125μm OS2
  • Kabelmateriaal: omhulsel halogeenvrij en vlamvertragend, geel, massieve kern met aramide trekontlasting
  • LC-connector: plug met hoog mechanisch laadvermogen, push-pull, niet-roterend, APC-gesneden, keramische ferrule
  • LSH-connector: precieze connectoren met laag rendement, APC-snede, keramische ferrule
  • Afgeschuinde APC-afschuiving voor laag inbrengverlies
  • Opmerking: de kabel is beschikbaar op 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m en 10 m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 1 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125┬Ám OS2
Type connector kant 1 LSH
Type connector kant 2 LC
Kevlar Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.