ROLINE FO Jumper Cable LSH Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, geel, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE FO Jumper Cable LSH Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, geel, 0,5 m ROLINE FO Jumper Cable LSH Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, geel, 0,5 m

ROLINE FO Jumper Cable LSH Duplex, 9/125µm, OS2, LSH APC / LC UPC, LSOH, geel, 0,5 m

Art.nr. 21159510
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9510
EAN 7611990155194

Hoogwaardige glasvezelkabel met aan de ene kant de hoogbeveiligde, geborgde APC-gepolijste LSH-aansluiting en aan de andere kant de UPC-gepolijste LC-stekker.

  • Duplexkabel met vezeltype 9 / 125μm OS2
  • Kabelmateriaal: omhulsel halogeenvrij en vlamvertragend, geel, massieve kern met aramide trekontlasting
  • LC-connector: plug met een hoog mechanisch laadvermogen, push-pull vergrendeld met antirotatieslot, UPC-aarding, keramische ferrule
  • LSH-connector: precisie-gemaakte connectoren met lage backflow-demping, APC-afgeschuinde rand, keramische ferrule
  • Opmerking: de kabel is verkrijgbaar in 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m, 10 m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125┬Ám OS2
Type connector kant 1 LSH
Connector kant 1 Ferrule APC Polish
Type connector kant 2 LSH
Connector kant 2 Ferrule UPC Polish
Kevlar Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.