ROLINE FO-jumperkabel duplex, 50 / 125μm OM4, LSH / LSH, LSOH, violet, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE FO-jumperkabel duplex, 50 / 125μm OM4, LSH / LSH, LSOH, violet, 0,5 m ROLINE FO-jumperkabel duplex, 50 / 125μm OM4, LSH / LSH, LSOH, violet, 0,5 m

ROLINE FO-jumperkabel duplex, 50 / 125μm OM4, LSH / LSH, LSOH, violet, 0,5 m

Art.nr. 21159490
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9490
EAN 7611990152384
Gewicht van het pakket 0,054 kg
Lengte
Aansluitingen
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Hoogwaardige glasvezelkabel met aan beide zijden de hoogbeveiligde, geborgde LSH-verbinding - beide aansluitingen UPC-gepolijst.

  • Duplexkabel met vezel type 50 / 125μm OM4
  • Kabelmateriaal: schede halogeenvrij en vlamvertragend, violet, massieve kern met aramide trekontlasting
  • LC-connector: SFF connectoren met hoge mechanische sterkte, balansversterker vergrendeld met rotatie, keramische ring, beige
  • LSH (E2000) -connector: precisie-geproduceerde low-backflow verzwakker, keramische ferrule, zwart
  • Opmerking: de kabel is verkrijgbaar in 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m, 10 m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125┬Ám OM4
Aansluitingen LSH / LSH
Type connector kant 1 LSH
Type connector kant 2 LSH
Kevlar Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.