ROLINE FO startkabel Duplexkabel, 9 / 125μm, OS2, LSH / LC, APC, LSOH, geel, 7,5 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE FO startkabel Duplexkabel, 9 / 125μm, OS2, LSH / LC, APC, LSOH, geel, 7,5 m ROLINE FO startkabel Duplexkabel, 9 / 125μm, OS2, LSH / LC, APC, LSOH, geel, 7,5 m

ROLINE FO startkabel Duplexkabel, 9 / 125μm, OS2, LSH / LC, APC, LSOH, geel, 7,5 m

Art.nr. 21159486
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9486
EAN 7611990152186

Hoogwaardige glasvezelkabel met aan de ene kant de hoogbeveiligde, geborgde LSH-aansluiting en aan de andere kant de LC-stekker - beide aansluitingen zijn APC-gepolijst.

  • Duplexkabel met vezeltype 9 / 125μm OS2
  • Kabelmateriaal: omhulsel halogeenvrij en vlamvertragend, geel, massieve kern met aramide trekontlasting
  • LC-connector: plug met hoog mechanisch laadvermogen, push-pull, niet-roterend, APC-gesneden, keramische ferrule
  • LSH-connector: precieze connectoren met laag rendement, APC-snede, keramische ferrule
  • Afgeschuinde APC-afschuiving voor laag inbrengverlies
  • Opmerking: de kabel is beschikbaar op 0,5 m, 1 m, 2 m, 3 m, 5 m, 7,5 m en 10 m

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur geel
Lengte 7.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125┬Ám OS2
Type connector kant 1 LSH
Type connector kant 2 LC
Kevlar Trekontlasting ja
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.