ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten

ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000 Poorten + 2x SFP Poorten

Art.nr. 21143519
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.14.3519
EAN 7611990119134
Gewicht van het pakket 2,55 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Deze Gigabit Ethernet Switch helpt u met het bouwen van uw netwerk

  • 24x 10/100/1000Mbit/s RJ-45 Poorten met een geïntegreerde overspanningsbeveiliging (tot 4kV)
  • 2x Gigabit Ethernet SFP Poorten
  • Compatible met IEEE802.3 10Base-T Ethernet, IEEE802.3u 100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T specificaties
  • Ondersteunt Autonegotiation en Auto-MDI/MDI-X detectie op alle RJ-45 Poorten
  • Ondersteunt full-/half-duplex met flowcontrole (IEEE 802.3x bij full-duplex; backpressure bij half-duplex)
  • Kan Jumbo Frames tot 9216 Byte verwerken
  • LED-display voor Stroom, Link/Activity, Gigabit
  • MAC-Adressen: 8K
  • 19"-inbouw
  • Inhoud: Switch, Stroom aansluitkabel, 19" Rack Mount Kit, CD, Handleiding

Producent ROLINE
Produkt groep netwerk-switches
Produkt type Gigabit Ethernet Switch
Inhoud Switch, Handleiding, stroom aansluitkabel, 19" Rack Mount Kit, CD,
Netwerk standaard Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10/100/1000
Aantal Poorten 24
Gigabit Ethernet Poort RJ-45 24
Gigabit Ethernet Poort Glas 2
Vrije slot tbv SFPs 2
Bouw type Rack
Montage haak In verpakking inbegrepen
Stackable nee
Afmeting (HxBxD) 44 x 440 x 180 mm
Gewicht 2,25 kg
Voeding (extern/intern) Intern
PDF data sheet - DATA SHEET - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

accessoires

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 20km

    Art.nr. 21143502

  • ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

    Art.nr. 21143500

  • ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

    Art.nr. 21143501

Toon alles (3)