ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 5x (4xGbE + 1xGbic(SFP)) - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 5x (4xGbE + 1xGbic(SFP)) ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 5x (4xGbE + 1xGbic(SFP))

ROLINE Gigabit Ethernet Switch, 5x (4xGbE + 1xGbic(SFP))

Art.nr. 21143522
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.14.3522
EAN 7611990142767
Gewicht van het pakket 0,7 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

ROLINE netwerk switch met 5 Gigabit poorten (met 4 TP-poorten en een 1xGbic (SFP) poort)

  • 4x 10/100/1000Mbit/s Poorten, ieder met Auto-Negotiation
  • Afgeschermde RJ-45 Poorten
  • 100/1000Mbit/s Fibre: MMF 50/125μm, 60/125μm, SMF 9/125μm
  • Automatische MDI / MDI-X detectie op alle poorten
  • Full-Duplex-Modus voor 1000Mbit/s
  • Ondersteunt Jumbo Frames
  • Geheugen 2K MAC-Adressen
  • Store-and-Forward Switching met 128 kB Databuffer
  • Metalen behuizing, zwart, zonder ventilator
  • Stroomtoevoer (via externe voedingl): 5VDC, 1A
  • Afmetingen (BxDxH): 148 x 107 x 29 mm









Producent ROLINE
Produkt groep netwerk-switches
Produkt type Gigabit Ethernet Switch
Inhoud Switch, stekkervoeding 5V DC, 1A, handleiding
Netwerk standaard Gigabit Ethernet
LAN (Mbit/s) 10/100/1000
Aantal Poorten 5
Gigabit Ethernet Poort RJ-45 4
Gigabit Ethernet Poort Glas 1
Stackable nee
Afmeting (HxBxD) 148 x 107 x 29 mm
Voeding (extern/intern) extern
PDF data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.