ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m

ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 3,0 m

Art.nr. 21159263
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.15.9263
EAN 7611990153312
Gewicht van het pakket 0,1 kg

Lengte
Aansluitingen

De oplossing voor ruimteproblemen in het glasvezelgebied van uw datacenter!
Extra dunne ROLINE glasvezel patchkabels in OM4-kwaliteit voor hoogwaardige glasvezelkabels in omgevingen met een hoge dichtheid.

  • Met zekerheid de toekomst in!, Deze hoge kwaliteit OM-4-glasvezelkabel en connectoren geeft een uitstekende overdracht kwaliteit ook bij zeer hoge bandbreedte
  • Materiaal en fabricage van ROLINE-Kwaliteit
  • De Kabel, met "Low-Loss"-connectoren, bereiken goede waardes, ter vergelijking:- Typische Demping van een standaard-LC-connector: 0,5 dB- Typische Demping van een Low-Loss-LC-connector: 0,15 dB
  • De OM4 glasvezel ondersteunt Ethernet, Fibre Channel en OIF-toepassingen, voor langere afstanden van meer dan 550m met 10 Gb/s
  • Modale Bandbreedte: 4700 MHz-km
  • Alle Kabels worden als Duplex-Kabel met glasvezel type 50/125µm geleverd
  • Opmerking: Kabel in lengtes van 0,5m, 1m, 2m, 3m, 5m, 10m en 20m beschikbaar
  • Kabel kleur: violet

Producent ROLINE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM4 Fiber patchkabel
Kleur violet
Lengte 3 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compacte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 50/125µm OM4
Aansluitingen LC / LC
Type connector kant 1 LC
Connector kant 1 Ferrule weinig verlies
Type connector kant 2 LC
Connector kant 2 Ferrule weinig verlies
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 1,2 x 2,4 mm
Buitenmantel Kabel LS0H
Kabel LSOH ja
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.

alternatieve artikelen

  • ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 1,0 m
    Art.nr. 21159261
  • ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 10,0 m
    Art.nr. 21159265
  • ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 2,0 m
    Art.nr. 21159262
  • ROLINE Glasvezel kabel, SLIM, 50/125µm OM4, LC/LC, OD 1.2mm, violet, 5,0 m
    Art.nr. 21159264
Toon alles (4)