ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

ROLINE Mini-GBIC Module LX/LC, Single Mode, 10km

Art.nr. 21143501
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.14.3501
EAN 7611990198801
Gewicht van het pakket 0,022 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • De maximale Kabel lengte aan de fibre kant is 10 Km bij gebruik van een E9/125µm fibre kabel
  • Hot-Swappable
  • Te gebruiken voor Singlemode fibre bekabeling
  • Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 70°C
  • Bouwvorm Mini GBIC / SFP (Small Form-Factor Pluggable)

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-switches
Produkt type Transceiver-Modul
Inhoud Mini GBIC
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.