ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode - SECOMP Nederland GmbH
ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

ROLINE Mini GBIC Module SX/LC, Multimode

Art.nr. 21143500
Fabrikant ROLINE
Art.nr. fabrikant 21.14.3500
EAN 7611990173938
Gewicht van het pakket 0,021 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • De maximale Kabel lengte aan de fibre kant is 220m bij gebruik van een 62,5/125µm fibre kabel en is 550m bij gebruik van een 50/125µm fibre kabel
  • Hot-Swappable
  • Te gebruiken voor Multimode - fibre bekabeling
  • Bedrijfstemperatuur 0°C ~ 70°C
  • Bouwvorm Mini GBIC / SFP (Small Form-Factor Pluggable)

Producent ROLINE
Produkt groep Netwerk-switches
Produkt type Transceiver-Modul
Inhoud Mini GBIC
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

De producten van ons eigen merk ROLINE zijn voor professioneel continu gebruik ontwikkeld. Met een 5 jarige werkingsgarantie staan wij voor de kwaliteit van ons product in.