TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM) TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM)

TRENDnet TEG-10GBS10 10GBASE-LR SFP+ Single Mode LC (10KM with DDM)

Art.nr. 21221087
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TEG-10GBS10
EAN 710931140187
Gewicht van het pakket 0,074 kg

Der im laufenden Betrieb austauschbare TEG-10GBS10 von TRENDnet, ein 10GBASE-LR SFP+ Single-Mode LC Modul, funktioniert mit einem MSA-kompatiblen SFP+ Slot. Dieser Monomode-Transceiver überbrückt Entfernungen bis zu 10 km (6,2 Meilen), enthält einen LC-Duplex-Steckverbinder und unterstützt bis zu 10,5 Gbps Netzwerkdurchsatzgeschwindigkeit. Über Digital Diagnostics Monitoring (DDM) werden wichtige Geräteparameter wie Übermittlungs-/Empfangsleistung, Temperatur und Spannung aufgezeichnet.

Producent TRENDNET
Produkt type SFP-GBIC-Modul
Gewicht en omvang
Breedte 14,8 mm
Diepte 56,5 mm
Hoogte 11,8 mm
Gewicht 22 g
Energie
Typisch stroomverbruik 0,522 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 0 - 95 procent
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 10000 Mbit/s
Soort aansluiting SFP+
Vezel-optische connector LC
Netwerkstandaard IEEE 802.3ae
SFP transceiver type SR
Fibre channel-poorten 1
Certificaten
Certificering CE, FCC
Prestatie
Soort kabel Vezel-optiek
Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund Ja
Golflengte 1310 nm
Hot-plug ondersteuning Ja
Maximaal bereik 10000 m
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.