TRENDnet TEG-MGBS120 Mini-GBIC Single-Mode LC Module (120KM) - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TEG-MGBS120 Mini-GBIC Single-Mode LC Module (120KM) TRENDnet TEG-MGBS120 Mini-GBIC Single-Mode LC Module (120KM)

TRENDnet TEG-MGBS120 Mini-GBIC Single-Mode LC Module (120KM)

Art.nr. 21221079
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TEG-MGBS120
EAN 710931610161
Gewicht van het pakket 0,067 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Trendnet MINI-GBIC SINGLE-MODE Kompatibel mit IEEE 802.3z Gigabit-Ethernet- und Glasfaser-Standards.120KM. Standardmäßiges SFP-Paket. Duplex-LC-Anschluss. Kompatibel mit 1,0625 GBit/s Glasfaserverbindungen. Kompatibel mit 1,25 GBit/s Gigabit-Ethernet. Stromversorgung mit 3,3 V (TEG-MGBS120)

Producent TRENDNET
Produkt type SFP-GBIC-Modul
  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 10,0 m

    Art.nr. 21158758

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 0,5 m

    Art.nr. 21158750

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 3,0 m

    Art.nr. 21158753

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 5,0 m

    Art.nr. 21158755

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 15,0 m

    Art.nr. 21158756

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 20,0 m

    Art.nr. 21158757

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 2,0 m

    Art.nr. 21158752

  • ROLINE F.O. kabel 50/125µm, LC/LC, OM4, violet, 1,0 m

    Art.nr. 21158751

Toon alles (8)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.