TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP

TRENDnet TFC-1000MGB Media Converter 1000Mbps-T to SFP

Art.nr. 21221096
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-1000MGB
EAN 710931504330
Gewicht van het pakket 0,471 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Die Glasfaserkonverter der TFC-1000-Serie von TRENDnet konvertieren die Datenübertragung von 1000Base-T (Kupfer-Gigabit) auf 1000Base-SX/LX (Mini-GBIC) und umgekehrt. Der 1000Base-T-Port erlaubt über einen RJ45-Anschluss Vollduplex-Gigabit-Verbindungen in Leitungsgeschwindigkeit. Die Mini-GBIC-Verbindung unterstützt kurzwellige (SX) und langwellige (LX) Laseroptik mit einem Mini-GBIC-Modul im Multi- oder Einzelmodus. Dieser Konverter bietet Ihrer Kupfer-Gigabit-Verbindung eine Schnittstelle zu einer sehr langen Glasfaserverbindung. Mit ihrem optionalen, in ein 19"-Gestell einbaufähigen Gehäuse mit 16 Steckplätzen sind die Konverter der TFC-Serie perfekt für zahlreiche Umstellungen auf Glasfaserkabel in Ihrem Netzwerk geeignet.

The TFC-1000MGB Intelligent Fiber Converter works with the TFC-1600 chassis system or as a standalone unit. This converter is a Single/Multi Mode LC-Type fiber converter that supports SNMP and spans distances up to 550m (1,800ft.). Ports include 1 x 1000Base-T (RJ-45) port and 1 x 1000Base-SX/LX (Single/Multi Mode Mini-GBIC) slot. - Mini-GBIC port accommodates Multi or Single modes and up to 80km distances with TEG-MGBS80 at Gigabit speed - 1000Base-T Gigabit copper port supports Full-Duplex mode - Supports port level SNMP management - Functions as a stand alone converter or with the TFC-1600 fiber chassis

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk Medienkonverter
Poorten & interfaces
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Gewicht en omvang
Gewicht 354 g
Energie
Typisch stroomverbruik 5,5 W
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 5 - 95 procent
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
Certificaten
Certificering FCC,CE
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH) 120 x 88 x 25 mm
Voldoet aan industriestandaarden IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z 1000Base-SX, IEEE 802.3z 1000Base-LX
Stroomvoorziening 7.5V DC, 1.5A
Full duplex Ja
Aansluitingen 1 x 1000Base-T RJ45\n1 x 1000Base-SX/LX Mini-GBIC
PDF data sheet - Deutsch (PDF)
PDF data sheet - English (PDF)
PDF data sheet - Français (PDF)
PDF data sheet - Trendnet TFC-1000MGB 2000Mbit/s netwerk media converter - Nederlands (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.