TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC

TRENDnet TFC-1000S20 FiberConv. 20KM 1000Base-T to 1000Base-FX Single Mode SC

Art.nr. 21221098
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-1000S20
EAN 710931504262
Gewicht van het pakket 0,489 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Die Glasfaserkonverter der TFC-1000-Serie von TRENDnet konvertieren die Datenübertragung von 1000Base-T (Kupfer-Gigabit) auf 1000Base-SX/LX (Glasfaser-Gigabit) und umgekehrt. Der 1000Base-T-Port unterstützt Vollduplex-Gigabit-Verbindungen in Leitungsgeschwindigkeit mit einem RJ45-Anschluss. Die Glasfaser-Gigabit-Verbindung unterstützt kurzwellige (SX) und langwellige (LX) Laseroptik mit SC-Anschluss im Einzelmodus. Dieser Konverter bietet Ihrer Kupfer-Gigabit-Verbindung eine Schnittstelle zu einer bis zu 20 km langen Glasfaserverbindung. Mit ihrem optionalen, in ein 19"-Gestell einbaufähigen Gehäuse mit 16 Steckplätzen sind die Konverter der TFC-Serie perfekt für zahlreiche Glasfaserkabel geeignet.

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk Medienkonverter
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Gewicht en omvang
Gewicht 354 g
Energie
Ingangsspanning 100 - 240
AC invoer frequentie 50 - 60
Typisch stroomverbruik 2,7 W
Externe adapter Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 2000 Mbit/s
Converter input interface 1000Base-T
Converter output interface 1000Base-LX
Netwerkstandaard IEEE 802.3ab,IEEE 802.3z
Ethernet interface type Gigabit Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Duplex systeem Volledig, Half
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH) 120 x 88 x 25 mm
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Grijs
Certificering FCC,CE
Prestatie
Maximaal bereik 20000 m
Golflengte 1310 nm
Draad modus structuur Single-mode
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.