TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ

TRENDnet TFC-110MM Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode MTRJ

Art.nr. 21221092
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-110MM
EAN 710931504194
Gewicht van het pakket 0,525 kg

Die Glasfaserkonverter der TFC-110-Serie von TRENDnet konvertieren die Datenübertragung von 10/100Base-TX UTP/STP auf 100Base-FX und umgekehrt. Der 10/100Base-TX-Port wählt automatisch zwischen der Übertragungsgeschwindigkeit von 10 oder 100 MBit/s, Halb- und Vollduplexmodus sowie zwischen MDI-X / MDI-II. Dieser Konverter bietet Ihrem Switch/Hub eine Schnittstelle zu einer bis zu 2 km langen Glasfaserverbindung. Mit ihrem optionalen, in ein 19"-Gestell einbaufähigen Gehäuse mit 16 Steckplätzen sind die Konverter der TFC-Serie perfekt für zahlreiche Umstellungen auf Glasfaserkabel in Ihrem Netzwerk geeignet.

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk Medienkonverter
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector MT-RJ
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Gewicht en omvang
Gewicht 354 g
Energie
Ingangsspanning 100 - 240
AC invoer frequentie 50 - 60
Typisch stroomverbruik 1,8 W
Externe adapter Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 200 Mbit/s
Converter input interface 100Base-TX
Converter output interface 100Base-FX
Ethernet interface type Fast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Auto MDI/MDI-X Ja
Duplex systeem Volledig, Half
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH) 120 x 88 x 25 mm
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Kleur van het product Grijs
Certificering FCC,CE
Prestatie
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1300 nm
Draad modus structuur Multimode
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.