TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC

TRENDnet TFC-110MSC Fiber Converter 2KM 100Base-TX to 100Base-FX Multi Mode SC

Art.nr. 21221093
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-110MSC
EAN 710931504163
Gewicht van het pakket 0,521 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

Der Glasfaserkonverter TFC-110MSC kann als Einzelgerät oder in Kombination mit dem Systemgehäuse TFC-1600 verwendet werden. Dieser Multimodus-SC-Glasfaserkonverter eignet sich für Entfernungen bis zu 2 km. Er ist mit einem 10/100Base-T-Port (RJ-45) und einem 100Base-FX-Port (ST) ausgestattet.

Producent TRENDNET
Produkt type Netzwerk Medienkonverter
Poorten & interfaces
Vezel-optische connector SC
Connectiviteitstechnologie Bedraad
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Gewicht en omvang
Gewicht 354 g
Energie
Typisch stroomverbruik 1,8 W
Externe adapter Ja
Eisen aan de omgeving
Temperatuur, in bedrijf 0 - 40 °C
Temperatuur bij opslag -25 - 70 °C
Netwerk
Overdrachtssnelheid (max) 200 Mbit/s
Converter input interface 100Base-TX
Converter output interface 100Base-FX
Netwerkstandaard IEEE 802.3,IEEE 802.3u
Ethernet interface type Fast Ethernet
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 10,100 Mbit/s
Duplex systeem Volledig, Half
Certificaten
Certificering FCC,CE
Overige specificaties
Afmetingen (BxDxH) 120 x 88 x 25 mm
Design
Intern Nee
LED-indicatoren Ja
Prestatie
Maximaal bereik 2000 m
Golflengte 1300 nm
Draad modus structuur Multimode
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.