TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector

TRENDnet TFC-FMSC 100Base-TX/100Base-FX Multi-Mode Fiber SC Connector

Art.nr. 21221294
Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-FMSC
EAN 710931504705
Gewicht van het pakket 0,361 kg

Der TFC-FMSC Fast Ethernet Glasfaser-Konverter von TRENDnet ist ein Multi-Mode Typ SC Glasfaser-Konverter, der 10/100 Mbps Ethernet zu 100 Mbps Glasfaser konvertiert und Entfernungen von bis zu 2 km (1,25 Meilen) überbrückt. Das Gerät verfügt über einen 100Base-T (RJ-45) Port und einen 100Base-FX (Typ SC) Glasfaser-Port.

Producent TRENDNET
Produkt type Konverter
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Manufacturer data sheet - Français (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.