TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP - SECOMP Nederland GmbH
TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP

TRENDnet TFC-FSFP Medien-Konverter 100BASE-T zu SFP

Art.nr. 21221278
Merk / Fabrikant TRENDNET
Art.nr. fabrikant TFC-FSFP
EAN 710931504668
Gewicht van het pakket 0,295 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

1x 100BASE-T RJ-45-port - 1x 100BASE-SX/LX SFP-Slot - SFP-Slot unterstützt Multimode und Single Mode Module

Dieser kompakte Glasfaser-Media-Konverter wandelt 100BASE-T (Kupfer) Medien in 100BASE-SX/LX (Glasfaser) SFP-Medien und umgekehrt um. Der 100BASE-T RJ-45 Port unterstützt eine Vollduplex-Gigabit-Verbindung mit Kabelgeschwindigkeit. Der SFP-Slot unterstützt sowohl Multimode (SX) als auch Single Mode (LX) SFP-Module.

  • 1x 100BASE-T RJ-45-port
  • 1x 100BASE-SX/LX SFP-Slot
  • SFP-Slot unterstützt sowohl Multimode als auch Single Mode Module
  • Auto-MDIX 100BASE-T RJ-45 Kupfer Port unterstützt Vollduplex-Modus

Producent TRENDNET
Produkt groep Netzwerkkomponenten
Produkt type Medienkonverter
Kleur zwart
Hoogte 12 mm
Breedte 75 mm
Diepte 60 mm
Gewicht 156 g
Hoogte verpakking 60 mm
Breedte verpakking 100 mm
Diepte verpakking 180 mm
Gewicht verpakking 0.295 kg
Manufacturer data sheet - Deutsch (PDF)

TRENDNET ontwikkeld innovatieve, gebruikers vriendelijke en betrouwbare netwerken, waarop u kunt vertrouwen. Networks People Trust is onze doelstelling. TRENDNET oplossingen verbinden vele apparaten waardoor u eenvoudig en makkelijk verbonden kunt leven en werken. TRENDNET ontwikkeld sinds 1990 wereldwijd prijs aantrekkelijke netwerk oplossingen en verbindt u met alles wat u belangrijk vind.