VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX - SECOMP Nederland GmbH
VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

Art.nr. 21990603
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0603
Gewicht van het pakket 2,574 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Vezel 19 "-paneel voor de deeling van zeewaizige voudige glasvezelkabels
  • Tbv de toelichting van panels voorbereid.
  • Staal 1,5 mm, RAL 7035
  • Kabeldop: PG 16 tbv kabeldiameter 9-13 mm
  • Splittercassette tbv max. 24 splitters
  • Vezel koppeling SC duplex tbv een samenstelling in een vezelpaneel tbv multimode vezel
  • Max. 12x SC-koppelingsringen duplex 21.99.0626

Opmerking: foto soortgelijke

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type Glasvezel patchbox
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

accessoires

  • VALUE Vezelkoppeling, SC / SC-duplex

    Art.nr. 21990644

  • VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

    Art.nr. 21990646

  • VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

    Art.nr. 21990645

Toon alles (3)