VALUE Buitenkabel 4G 50/125 µm ST/ST, eerste meter - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Buitenkabel 4G 50/125 µm ST/ST, eerste meter VALUE Buitenkabel 4G 50/125 µm ST/ST, eerste meter

VALUE Buitenkabel 4G 50/125 µm ST/ST, eerste meter

Art.nr. 21990630
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0630
Gewicht van het pakket 0,043 kg

  • Fibre kabel klaar voor buitengebruik tbv een zo groot mogelijke installatie zekerheid en tijdbesparing. Kabelverdeling tbv een goede trekontlasting
  • Metaalvrije knaagdieren bescherming, waterdicht
  • Installatie voor buiten, direkt in de aarde of buis
  • Systeemuitbreiding met Rangeer verdeler tbv 19"-kasten mogelijk
  • Trekhulp svp separaat bestellen
  • Diameter kabelverdeler: 15,5 mm
  • Afbeelding gelijk

  • Opmerking: De Kabel wordt alleen op bestelling geproduceerd. Levertijd ca. 2-3 Weken na officiele opdracht
Gekozen Artikel-Nr. toont alleen de eerste meters van de betreffende kabel
Artikel-Nr. tbv iedere verdere meter 21.99.0632
Artikel-Nr. Trekhulp (slechts aan eenzijde) 21.99.0639

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type Installatie kabel
Kleur zwart
Lengte 1 m
Aantal Leidingen 4
Uitgangskabel ja
Leidingdoorsnede 50/125┬Ám OM2
Type connector kant 1 ST
Type connector kant 2 ST
Technische bijzonderheden Metaalvrije knaagdieren bescherming
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.