VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex

VALUE Fibre-Adapter-koppeling, SC/ST duplex

Art.nr. 21990602
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0602
Gewicht van het pakket 0,011 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fiber Hybride koppelstuk met keramische verbinding
  • Voor Multimode glasvezel
  • Geschikt voor Fiber patchpanel 21.99.0611 en 21.99.0612

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.