VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 0,5 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 0,5 m VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 0,5 m

VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 0,5 m

Art.nr. 21999350
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.9350
EAN 7611990190836
Gewicht van het pakket 0,03 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre-Patchkabel met uitstekende prijs/kwaliteits verhouding
  • Kabel met hoogwaardige connectoren, goede waarde bij demping en reflektie
  • Duplex-Kabel met Fasertype 62,5/125µm (oranje mantel)
  • Opbouw: Compakte ader, Kevlar-Trekontlasting, PVC-Buitenmantel, ca.2,8x6mm

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM1 Fiber patchkabel
Kleur oranje
Lengte 0.5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compakte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 62,5/125µm OM1
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 SC
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)
Manufacturer data sheet - English (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

alternatieve artikelen

  • VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 3,0 m

    Art.nr. 21999353

  • VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/SC, OM1, oranje, 1,0 m

    Art.nr. 21999351

Toon alles (2)