VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 5,0 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 5,0 m VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 5,0 m

VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 5,0 m

Art.nr. 21999455
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.9455
EAN 7611990169597
Gewicht van het pakket 0,092 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre-Patchkabel met uitstekende Prijs/kwaliteit verhouding
  • Kabel met hoogwaarde connectoren, goede waarde bij demping en reflectie
  • Duplex-Kabel met de Fasertypes 62,5/125µm (oranje mantel)
  • Opbouw: Kompaktader, Kevlar-Trekontlasting, PVC-Buitenmantel, ca.2,8x6mm

Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OM1 Fiber patchkabel
Kleur oranje
Lengte 5 m
Aantal Leidingen 2
Kabel specs. Compakte ader
Kabel type Duplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 62,5/125µm OM1
Type connector kant 1 LC
Type connector kant 2 ST
Kevlar Trekontlasting ja
Buiten Ø Kabel 2,8x6 mm
Buitenmantel Kabel PVC
Kabel LSOH nee
SECOMP data sheet - Nederlands (PDF)
PDF data sheet - English (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

alternatieve artikelen

  • VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 3,0 m

    Art.nr. 21999453

  • VALUE Fibre-Kabel 62,5/125µm LC/ST, OM1, oranje, 0,5 m

    Art.nr. 21999450

Toon alles (2)