VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m - SECOMP Nederland GmbH
VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m

VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 15,0 m

Art.nr. 21998803
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.8803
EAN 7611990759996
Gewicht van het pakket 0,121 kg
Lengte
Aansluitingen
Producent VALUE
Produkt groep Fiber Optic Kabel
Produkt type OS2 Fiber SingleMode
Kleur Ivoor
Lengte 15 m
Aantal Leidingen 1
Kabel specs. Faser in secundäire coating
Kabel type Simplexkabel
Uitgangskabel nee
Leidingdoorsnede 9/125µm OS2
Aansluitingen LC UPC / LC APC
Type connector kant 1 LC UPC
Type connector kant 2 LC APC
Kleur (Kabel) wit
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

alternatieve artikelen

  • VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 7,5 m
    Art.nr. 21998801
  • VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 5,0 m
    Art.nr. 21998800
  • VALUE fibre kabel 9/125um, LC UPC / LC APC, simplex, Ivoor, 10,0 m
    Art.nr. 21998802
Toon alles (3)