VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

VALUE Fibre koppeling, SC/SC duplex

Art.nr. 21990645
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0645
Gewicht van het pakket 0,004 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre koppeling met metaal
  • Alleen voor fibre Multimode
  • Geschikt voor fibre Patchpanel 21.99.0601 en 21.99.0603

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.

accessoires

  • VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x SC / LC-DX

    Art.nr. 21990601

  • VALUE 19"-Splitterbox, leeg, 1 HE, uittrekbaar, 12x LC-DX

    Art.nr. 21990603

Toon alles (2)