VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex - SECOMP Nederland GmbH
VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex

VALUE Fibre koppeling, ST/ST simplex

Art.nr. 21990625
Fabrikant VALUE
Art.nr. fabrikant 21.99.0625
Gewicht van het pakket 0,009 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

  • Fibre koppelingen uit metaal
  • Aleen voor Fibre Multimode aders
  • Geschikt tbv fibre patchpanel 21.99.0610

Producent VALUE
Produkt groep Aansluittechniek FO
Produkt type kabel-connectoren
Product Data Sheet - Nederlands (PDF)

Het eigen merk VALUE staat voor aantrekkelijke prijzen en gecontroleerde kwaliteit. Met de VALUE producten ontvangt u de best mogelijke prijs voor kwaliteit en goede producteigenschappen.