VIVOTEK AW-FGT-100C-120 PoE Switch 120W, 8x Fast Ethernet Ports, 1x Gigabit Ethernet Port / SFP - SECOMP Nederland GmbH
VIVOTEK AW-FGT-100C-120 PoE Switch 120W, 8x Fast Ethernet Ports, 1x Gigabit Ethernet Port / SFP VIVOTEK AW-FGT-100C-120 PoE Switch 120W, 8x Fast Ethernet Ports, 1x Gigabit Ethernet Port / SFP

VIVOTEK AW-FGT-100C-120 PoE Switch 120W, 8x Fast Ethernet Ports, 1x Gigabit Ethernet Port / SFP

Art.nr. 21191911
Merk / Fabrikant VIVOTEK
Art.nr. fabrikant AW-FGT-100C-120
EAN 4712123670744
Gewicht van het pakket 2,175 kg
Voor 15:00 uur besteld, dan meestal dezelfde dag verzonden .

VIVOTEKs AW-FGT-100C-120 8 Port Fast Ethernet Swiitch mit PoE-Unterstützung für kleine Innenraumanwendungen geeignet!

  • 8x 10/100 Mbit/s Fast Ethernet Ports
  • 8x Ports als 802.3af/at-kompatibler PoE
  • 1x 10/100/1000 RJ45 oder Gigabit SFP Slot
  • 2x EX Mode PoE Ports (200m@10Mbps)
  • Unterstützt 802.3x Flow control für Voll-Duplex
  • Status LED
  • Gesamt-Leistungsbudget: 120W

Passende SFP-Module
  • SFP-1000-MM85-X5: MMF, 0,5 km, 0°C ~ 70°C
  • SFP-1000-MM13-02: MMF, 2 km, 0°C ~ 70°C
  • SFP-1000-SM13-10: SMF, 10 km, 0°C ~ 70°
  • SFP-1000-SM13-40: SMF, 40 km, 0°C ~ 70°C

Producent VIVOTEK
Produkt groep Netzwerk-Switches
Produkt type Netzwerk-Switches
Gewicht 6 kg
Manufacturer data sheet - English (PDF)
Quick Installation Guide - English (PDF)
  • VIVOTEK SFP-1000-MM13-02 Gigabit SFP Transciever, MM, 2KM

    Art.nr. 21193661

  • VIVOTEK SFP-1000-MM85-X5 1GE SFP Tranceiver

    Art.nr. 21191663

  • VIVOTEK SFP-1000-SM13-10 Gigabit SFP Transceiver, SM, 10km

    Art.nr. 21193662

  • VIVOTEK SFP-1000-SM13-40 Gigabit SFP Transceiver, SM, 40km

    Art.nr. 21193664

Toon alles (4)

VIVOTEK INC. (TAIEX: 3454), opgericht in 2000, verovert zeer snel een plaats als marktleider in de video security branche.

Bekend van hoogwaardige IP camera oplossingen zijn VIVOTEK producten klaar voor de toekomst en zeer betrouwbaar. Zij maakten de overgang mogelijk van traditionele analoge videocamera’s naar uitgebreide digitale IP camera systemen.

Het brede product assortiment bestaat uit, IP camera’s, video servers, netwerk videorecorders en managementsystemen.